Wina slodkie

Wina slodkie Moje książki nigdy nie są oparte na działce. Chciałbym tylko zobaczyć, jak to rozegrać, kiedy kładę znaki jakie rozwinęły się w pewnej sytuacji.

Juanita: Czy czujesz, że masz uprawiane jako powieściopisarza dzięki postępowi każdego ze swoich książek?

Paul: staram się nie popełniać tych samych błędów, z różnym powodzeniem.http://vipline.co Myślę, że rozumiem bardziej pewny siebie, niekoniecznie, że stajesz się lepszym pisarzem, ale to wszystko się ułoży. Koszmar dla większości pisarzy, to myślę, że książka jest po prostu w nieskończoność i nigdy nie rozwiąże się.

Juanita: Jak czytelnicy mogą dowiedzieć się więcej o Tobie i Twoich starań?

Paweł: mogą znaleźć na stronie internetowej pod adresem http://www.placesthedeadcallhome.com książki.

Juanita: Paul, to było świetne rozmowy z wami dzisiaj, dzięki za możliwość wywiadzie dla swojej nowej książce „miejsc Dead Dzwoń do domu.” Z pewnością polecam czytelnikom spojrzeć na wszystkie swoje książki w lokalnych i internetowych księgarniach. Zanim wyruszymy, czy masz jakieś ostateczne myśli dla swoich czytelników?

Paweł: Jak myślę o tym, jak opiszę miejscach, a wszystkie moje książki, jeśli o to chodzi, zawsze myślę, że to, co brakuje w nich humor. Oczywiście, to zawsze niebezpieczne ogłosić , co jest śmieszne – nie słychać komików alarmowania swoich odbiorców, że powinni przygotować się śmiać – ale zawsze strzelać humoru wśród opowieści o biada, że ??produkują. Dzięki za możliwość uczynienia tego punktu, a do tego okazję porozmawiać o mojej pracy.

Artykuł napisany przez: