Robienie win z wisni

Robienie win z wisni

Zapasy to Watch

Analitycy, ekonomiści i inwestorzy zaczynają się trochę „uparty” o giełdzie ponownie. Po miesiącach strat giełdowych, New York Stock Exchange, Dow Jones Industrial Average, a NASDQ wszyscy zaczynają zakończyć dzień, tydzień i miesiąc, a zyski dla inwestorów. W najostrzejszych słowach, hossy oznacza, że ??proces Zdjęcie rosną szybciej niż dane historyczne wskazują, ale większość analityków użyć termin opisujący rynku w górę huśtawka. Wielu analityków zaczyna się nowy rok z listy zasobów do oglądania (i kupić!).

Typowe amerykańskie luksusowych jest gorącym towarem w roku 2013. Z Amerykanie wychodzą z recesji, mają trochę więcej wydawanie pieniędzy w kieszeniach, a analitycy spodziewają się je wydać je na odzież. Ekonomiści i pośrednicy uważają, że firmy takie jak TARGET są gotowe do jeszcze większego wzrostu wiosną tego roku. Amerykańska ikona odzież i akcesoria Ralph Lauren właściwą równowagę pomiędzy komfortem i elegancją, a analitycy spekulują konsumenci będą otwierać swoje portfele (stylowe) dla tych towarów wysokiej jakości.

Choć aparaty cyfrowe zapoznaj się z naszą ofertą i Instagram może być wszystko cholera, analitycy typują konsumenci nadal jak dobrych staromodnych zdjęć. Zdjęcie rozwijanie, drukowanie i akcesoriów firmy Shutterfly miał wielkie święto sezon, dzięki za liczby kart wypoczynkowych wysyłanych i eksperci uważają, konsumenci będą nadal tworzyć albumy zdjęć, zdjęcia drukowania i tworzenia zabawy, związanych ze zdjęciami akcesoriów. Ostatnie akcje kwartał wzrósł o 17%, a analitycy oczekują, że wzrost ten nadal, nawet z zapotrzebowaniem wypoczynkowego.

Choć Zynga zanotowała kwartalną stratę, firma oprogramowanie systemowe gier wyższe od oczekiwań Wall Street, która pobudza skok cen akcji. Inwestorzy i analitycy są zakłady, że konsumenci i gracze pozostanie uzależniony Words z przyjaciółmi i FarmVille na chwilę dłużej.
Artykuł napisany przez: